Çamaşır Yıkama-ütü

Endüstriyel Çamaşır Yıkama Personel üniformaları,konuk kıyafetleri ile otellere ve restaurantlara ait çamaşırları yıkama hizmeti veren EMİR ÇAMAŞIR YIKAMA MERKEZİ çamaşırlarınızı iş yerinizden kendisi teslim alarak merkeze getirir. Bu andan itibaren yoğun ve titiz bir çalışma başlar.

Türlerine göre ayrılan çamaşırlar, her biri son teknoloji makinelerde işlem görür. Her iş yerinin çamaşırı ayrı makinelerde yıkanır. F&B ve üniformalar için özel küçük makineler kullanılır, kesinlikle havlu ve diğer tekstillerle karıştırılmazlar. Yıkama işlemlerinde İSO 9001 , İSO 14001 , İSO 18001 , TSE KALİTE BELGELERİNE SAHİP ve SAĞLIK BAKANLIĞI İZİNLİ Kimyasal maddeler kullanılmaktadır.

 

Böylece, her yıkama için standart sağlanmış olur. Yıkama işlemlerini yapan kadromuz LEVER ENDÜSTRİYEL (JohnsonDiversey) Firmasında uzun yıllar (10 yıl) görev yapmış sayısız olarak Çamaşır yıkama Eğitimleri almış ve çalışmış olduğu sürelerde Otel,Hastene,Ticari Çamaşırhane v.s gibi kurumların Çamaşırhane çalışanlarına uygulamalı ve görsel çamaşır yıkama eğitimleri vermiş konusunda uzman olan bir yönetici tarafından yönlendirilmektedir…

Çamaşır yıkama işlemi teknik bir iş olup çamaşırlarınızın uzun ömürlü veya kısa ömürlü olması sizin tercih etmiş olduğunuz Çamaşır Yıkama Merkezlerine ve buradaki uygulamalara baglıdır. Çamaşır Yıkama işleminde amaç tekstili temizlerken aynı zamanda korumak ve ekonomik ömrünü tam olarak kullandırmaktır. Çamaşırlarınızın görünümünü ilk günkü gibi korumak ve daha uzun ömürlü olmalarını sağlamak için EMİR ÇAMAŞIR YIKAMA MERKEZİ iletişim sayfasından bize ulaşın …

 

Yıkama işleminden sonra havlular kurutmaya; diğer ürünler ise kendi biçimlerine göre özel olarak hazırlanmış ütülere yönlendirilir. Ürünlerin yıkanması kadar ütülenmesi ve katlanmasına da son derece özen gösteren EMİR ÇAMAŞIR YIKAMA MERKEZİ silindir ve buharlı portatif ütüler kullanarak yıpranmayı en aza indirerek mükemmel ütüleme kalitesine ulaşır. Ütüleme işlemi sürerken, lekeli ürünler tespit edilirse tekrar özel işleme tabi tutulmak için hemen ayrıştırılırlar.

Kurutulan ve ütüleme işleminden geçirilen çamaşırlar, düzgün bir biçimde katlanıp paketlenmek için hazır hale getirilir. Paketlenen ürünler ise en kısa sürede tamamen temizlenmiş bir şekilde alındığı yere teslim edilir.